English version Hotel Sadyba Karpacz

SPA

Hotel z basenem, jacuzzi, sauną - Sadyba Spa  Karpacz

Hotel Sadyba Karpacz posiada kryty basen, a także saunę oraz jacuzzi. W strefie Spa można poddać się relaksacyjnym masażom, oddając się w ręce specjalistów. Kameralne wnętrza sprawią, że w miłej atmosferze zregenerują Państwo siły po całym dniu szusowania na stokach, czy intensywnych górskich wędrówkach.

Basen ma powierzchnię 30 m2. i głębokość 130 cm, wyposażony jest w prysznic strumieniowy i przeciwprąd, umożliwiający zwiększenie wysiłku podczas pływania. Dla Państwa komfortu temperatura wody wynosi 24 st. C.

W Hotelu Sadyba strefa SPA dostępna jest dla naszych gości siedem dni w tygodniu w godzinach od 12:00 do 21:00 (sauny od 16:00 do 21:00).

 

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 Na strefe SPA są prowadzone zapisy.

Sadyba Spa Natural Karpacz

SADYBA SPA NATURAL, to miejsce, w którym poprzez dotyk, aromaty i muzykę odzyskają Państwo wewnętrzną harmonię, relaks umysłu, ciała i ducha. Zapraszamy do naszego SPA w górach na różnorodne, starannie wyselekcjonowane masaże i zabiegi na twarz i ciało. Dbając o Państwa komfort i dostrzegając bogactwo naturalne Karkonoszy, stworzyliśmy zabiegi oparte o części na produktach regionalnych i minerałach. W ofercie mamy również masaże dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz zabiegi i masaże autorskie. Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.”

Serdecznie zapraszamy do obiektu Sadyba SPA w Karpaczu!

Hotel Sadyba Karpacz
SPA

JacuzziJacuzzi
Strony internetowe Łódź Blumo Łódź