English version Hotel Sadyba Karpacz

SPA

Hotel z basenem, jacuzzi, sauną - SADYBA KARPACZ

Hotel SADYBA SPA w Karpaczu, oferuje Państwu korzystanie z basenu. Kameralne wnętrze sprawi, że w miłej atmosferze zregenerują Państwo siły po całym dniu szusowania na stokach czy intensywnych górskich wędrówkach.

Basen ma powierzchnię 30 m2. i głębokość 130 cm, wyposażony w prysznic strumieniowy i przeciwprąd, umożliwiający zwiększenie wysiłku podczas pływania.

W Hotelu Sadyba - SPA dostępne jest dla naszych gości siedem dni w tygodniu w godzinach od 11:00 do 22:00.

SADYBA SPA NATURAL

SADYBA SPA NATURAL to miejsce w którym poprzez dotyk, aromaty i muzykę odzyskają Państwo wewnętrzną harmonię, relaks umysłu, ciała i ducha. Zapraszamy do naszego SPA w górach na różnorodne, starannie wyselekcjonowane masaże i zabiegi na twarz i ciało. Dbając o Państwa komfort i dostrzegając bogactwo naturalne Karkonoszy, stworzyliśmy zabiegi oparte w części na produktach regionalnych i minerałach. W ofercie mamy również masaże dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz zabiegi i masaże autorskie. Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.”

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Sadyba SPA w Karpaczu!

Hotel Sadyba Karpacz
SPA

Basen w hotelu dostępny dla wszystkich naszych gości.JacuzziJacuzziJacuzzi z bąbelkami.Sauna suchaSauna parowaA po saunie przyda się zimny prysznic.
Strony internetowe Łódź Blumo Łódź