English version Hotel Sadyba Karpacz
HOTEL SADYBA SPA / HOTEL / ATRAKCJE W HOTELU / BAR

BAR

BAR

Bar Sadyba Karpacz to kwintesencja elegancji i doskonałego smaku! W naszym urokliwym hotelu czeka na Państwa niezwykłe doświadczenie kulinarno-rozrywkowe, które pozwoli Państwu wejść w świat wykwintnych smaków i niezapomnianych chwil.

Nasz bar, otoczony przepięknymi krajobrazami Karpacza, to idealne miejsce na wieczorne spotkania towarzyskie lub emocjonujące oglądanie najważniejszych wydarzeń sportowych. Wygodne fotele, eleganckie wnętrze i przytulne oświetlenie tworzą atmosferę, która pozwoli Państwu w pełni zrelaksować się i cieszyć każdą chwilą spędzoną w naszym pensjonacie Sadyba SPA Karpacz.

Hotel SPA Sadyba - bar Karpacz

Oferujemy szeroki wybór doskonałych trunków, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. W restauracji Sadyba Karpacz oferowane są również wyśmienite dania regionalne, polskie i europejskie. Bar Sadyba Karpacz to także idealne miejsce na romantyczną kolację, kameralne spotkanie biznesowe lub uroczyste przyjęcie.

Odwiedź nas już dziś i pozwól, aby hotel Sadyba Karpacz stał się miejscem, gdzie spełniają się Twoje turystyczne marzenia, a wieczory nabierają niepowtarzalnego blasku. Zapewniamy Ci, że nasze wyjątkowe połączenie doskonałej kuchni, eleganckiego wnętrza i niepowtarzalnej atmosfery sprawi, że będziesz chciał do nas wracać raz za razem!

Hotel Sadyba Karpacz
BAR

Strony internetowe Łódź Blumo Łódź