English version Hotel Sadyba Karpacz

KONFERENCJE

HOTEL SADYBA - KONFERENCJE

Pensjonat Sadyba to idealne miejsce dla ludzi biznesu i doskonała lokalizacja do organizacji szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych. Nasz hotel konferencyjny pozostawia Twojej firmie dyspozycji małą salę szkoleniową i salę konferencyjną na 70 osób, wyposażoną w rzutnik multimedialny, ekran, profesjonalne nagłośnienie oraz tablicę flipchart. Uczestnikom szkoleń i konferencji oferujemy także:

Karpacz apartamenty ze śniadaniem

W hotelu SPA Sadyba Karpacz możecie Państwo liczyć na pełne wyżywienie, obejmujące śniadanie oraz obiadokolację. Nocleg ze śniadaniem w formie stołu szwedzkiego to doskonałe rozwiązanie dla osób biorących udział w wyjeździe firmowym. W ofercie naszego hotelu znajduje się także zapewniona przerwa kawowa. Klienci, którym brakuje odprężenia, mogą zrelaksować się w dostępnej strefie SPA lub podjąć się nieszkodliwej rywalizacji podczas gry w bilarda czy cymbergaja.

Dodatkowe dostępne atrakcje w hotelu

Hotele konferencyjne Karpacz - doskonała okolica

W sąsiedztwie hotelu SPA Sadyba Karpacz znajduje się wiele interesujących aktrakcji, które skutecznie umilą czas Tobie i Twoim współpracownikom. Wydaje Ci się, że najwiąkszą rolę na wyjazdach firmowych odgrywają sale konferencyjne? Nic bardziej mylnego! Nocleg w hotelu Sadyba zagwarantuje Wam moc doznań - zarówno tych relaksujących, jak i tych skierowanych do zatwardziałych turystów, uwielbiających spacery i nieskomplikowane wspinaczki.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Strony internetowe Łódź Blumo Łódź