English version Hotel Sadyba Karpacz
HOTEL SADYBA SPA / HOTEL / ATRAKCJE W HOTELU / SALA GIER

SALA GIER

HOTEL SADYBA W KARPACZU - SALA GIER

Sadyba oferuje Państwu nie tylko wypoczynek i relaks na najwyzszym poziomie, ale także niebanalną rozrywkę! Pogoda nie dopisuje? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy salę gier, w której każdy znajdzie atrakcję dla siebie. Do dyspozycji naszych gości odddajemy: profesjonalny stół do bilarda, stół do tenisa stołowego, stół do gry w cymbergaja oraz automaty do gier dla dzieci.

Sadyba SPA - hotel dla dzieci Karpacz

Hotel SPA Sadyba Karpacz oferuje wyjątkowe atrakcje dla wszystkich swoich gości - zarówno dużych, jak i tych małych! Nasz pencjonat to także hotel dla dzieci w Karpaczu, w którym odpowiedni wypoczynek znaleźć mogą całe rodziny. W Sadyba Karpacz znajdują się kolorowe automaty do gier dla dzieci, dzięki którym zniecierpliwione pociechy będą mogły zająć swój wolny czas w aktywny i ciekawy sposób. Nieco bardziej wymagające maluchy mogą zmierzyć się ze swoimi bliskimi również w grze w cymbrgaja.

Sala zabaw Sadyba Karpacz dostępna jest dla wszystkich gości. Interesuje Państwa hotel z basenem dla dzieci w Karpaczu? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą SPA Sadyba Karpacz!

Bilard Karpacz - atrakcje dla dorosłych

Gdy mali goście hotelu Sadyba Karpacz zajmują się własnymi sprawami, ich opiekunowie mogą umilić sobie czas w inny sposób! Nasz pencjonat to hotel z bilardem, wyjątkową rozrywką, która pozwala przyjemnie spędzić wolny wieczór z rodziną lub bliskimi. Profesjonalnie przygotowany stół do bilarda to gwarancja udanej zabawy dla każdego turysty zmęczonego długą podróżą lub chcącego rozerwać się w miłej atmosferze.

Bilard to nie jedyna atrakcja przygotowana z myślą o starszych gościach SPA Sadyba Karpacz! W sali zabaw znajdziecie Państwo także stół do słynnego ping-ponga, czyli tenisa stołowego. Sala gier Sadyba to wyjątkowe miejsce, w którym każdy będzie mógł dobrze wypocząć po zwiedzaniu miasta Karpacz.

Hotel Sadyba Karpacz
SALA GIER

Strony internetowe Łódź Blumo Łódź