English version Hotel Sadyba Karpacz

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach

Park miniatur jest jednym z ciekawszych atrakcji turystycznych, który znajduje się na terenie dawnej fabryki dywanów w Kowarach. Zostały wykonane współczesnymi metodami technicznymi, i można zwiedzić między innymi:

Większość modeli powstało w skali 1:25, i nieliczne w skali 1:50. Ta atrakcja została odwzorowana wiernie ze szczególną starannością podkreślenia szczegółów, i detali co czyni ją wyjątkową, i nietuzinkową. Są również przedstawione repliki które są niedostępne dla zwiedzających, bądź są w obecnej ruinie.

Szczegóły dla zwiedzających gości Hotelu Sadyba Spa

Zwiedzanie trwa około godziny. Zapewnione jest oprowadzenie przez profesjonalnych animatorów, gdzie przy każdym modelu są omawiane wszelkie ciekawostki i krótkie historie danej miniatury. Bilet do parku jest całodniowy, a w Parku znajduje się kawiarnia, oraz sklep „Polskie i czeskie Souveniry” w którym można zakupić pamiątki, oraz zabawki.

Specjalnie dla dzieci również została uruchomiona atrakcja jaka jest Pałacowa Bawialnia, w której można znaleźć wodne rowerki, zjeżdżalnie dmuchane i wiele wiele innych

Cennik:

na dzień 22.07.2019

Dorośli:26 zł
Seniorzy, studenci oraz osoby niepełnosprawne: 24 zł
Młodzież od 14-18 r.ż: 22 zł
dzieci do 14 r.ż: 20 zł

Dodatkowo:

Hotel Sadyba Karpacz
Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach

Świątynia WANG Zamek KsiążPałac Moszyna w formie miniaturowejZamek w Parku miniatur

Słowa kluczowe: karpacz, sadyba, atrakcje, Park miniatur w Kowarach, kowary, atrakcje turystyczne, karpacz warto zwiedzić, zwiedzanie karpacz, hotel, apartamenty, zabytki karpacz, co warto zobaczyć karpacz, Hotel Sadyba Karpacz, cennik, godziny otwarcia

Strony internetowe Łódź Blumo Łódź