English version Hotel Sadyba Karpacz

Browar Miedzianka

Browar Miedzianka – perełka dla wielbicieli piwa niedaleko Sadyba Karpacz

Browar Miedzianka to miejsce, gdzie można zobaczyć pełny proces warzenia piwa. Dodatkową zaletą jest malownicze położenie, gdzie w znajdującej się w budynku restauracji można podziwiać widoki, delektując się smacznymi posiłkami. Kto nie uwielbia zjeść przepysznych żeberek z nutą piwną? Takich smaków nie spotyka się na co dzień! Nie ma lepszego odpoczynku po intensywnej wędrówce po pobliskich szlakach w Janowicach wielkich niż duża porcja sytego i smacznego jedzonka od lokalnych dostawców, z odrobiną świeżo warzonego piwa dla humoru.

Jakie piwa tam znajdziemy?

Sześć podstawowych piw, jakie można tam spotkać: Rudawskie, Cycuch Janowicki, Górnik, Mniszek, Wołek i Boberek. Można też trafić na piwa sezonowe, takie jak wyjątkowo aromatyczne Piernikowe Świąteczne.

Miejsca warte zobaczenia w pobliżu Browaru Miedzianka w Janowicach Wielkich to Kolorowe Jeziorka, Sokolik, Krzyżna Góra lub też Zamek Bolczów.

Smakoszy piwa z Hotelu Sadyba Karpacz, jak i również zwyczajnie chcących zwiedzić jak najwięcej, zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca. Od naszego Sadyba Spa w Karpaczu to jedynie 25km.

Istotne informacje dla turystów z Sadyba Spa Karpacz

Hotel Sadyba Karpacz
Browar Miedzianka

próbowanie piwdanie z restauracji w Browarze Miedziankapiwa Miedziankawędrówki w okolicy browaru

Słowa kluczowe: karpacz, atrakcje turystyczne w karpaczu, browar miedzianka, karpacz warto zwiedzić, karpacz zwiedzanie, co warto zobaczyć karpacz, zabytki karpacz, zwiedzanie karpacz, Hotel Sadyba Karpacz,

Strony internetowe Łódź Blumo Łódź